Jak wybrać perfekcyjny stanik?

Jak wybrać doskonały biustonosz?

Kobiety dość często mają spory problem z dopasowaniem do siebie odpowiedniej bielizny. Niejednokrotnie umieją spędzić w jednym sklepie odzieżowym nawet kilka godzin, po czym wychodzą z niego z pustymi rękami albo z następnym stanikiem, którego i tak nie będą nosić, zakładać. Trzeba na pewno poświęcić więcej czasu na dostosowanie doskonałego biustonosza, stanika, albowiem to od niego w znacznej mierze zależy ogólny komfort oraz to, jak ubrania będą leżeć na ciele. Mając w szafie, garderobie co najmniej jeden świetnie dobrany stanik, już wolno się czuć o wiele pewniej.
Na zakupy bieliźniane na pewno warto udać się z drugą osobą – kumpelą, matką, siostrą czy chłopakiem. Od czasu do czasu damie bowiem tak niesłychanie może się spodobać jakiś stanik, że będzie w stanie zakupić go za każdą cenę,kwotę nawet gdy jego rozmiar będzie zbyt mały lub nazbyt duży. Zdanie drugiej osoby w takich momentach jest po prostu bezcenne. Znajoma na pewno poradzi swojej przyjaciółce i otwarcie jej zakomunikuje, co sądzi o konkretnym staniku. Nie powinno się bowiem w tych sprawach ufać osobom pracującym w sieciowych sklepach , odzieżowych bowiem im zależy wyłącznie na jak najwyższej sprzedaży, dlatego za wszelką cenę starają się wciskać, wmusić klientkom różne produkty. Przez takie zachowanie ekspedientek panie muszą potem dopełniać swoje szafy całkiem niepotrzebnymi elementami bielizny.
Niewątpliwie pomoc drugiej osoby jest znacząca, aczkolwiek tylko pani przymierzająca stanik może konkretnie sprawdzić, czy on na nią pasuje. Z całą pewnością powinna zastanowić się nad jego obwodem, ponieważ według wielu specjalistek od odzieży Polki najczęściej wybierają staniki zbytnio luźne. Przy zapięciu ich na ostatnią haftkę powinno się natomiast poczuć spory opór i nacisk. Dzięki temu potem stanik zawsze można mocniej spiąć,zapiąć gdy już rozszerzy się on w praniu czy pod wpływem codziennego noszenia. Ważna jest też rozmiar miseczek, które z kolei przeważnie są zbytnio małe. panie pragną bowiem eksponować swoje atuty i pragną, by były one jak największe, w związku z tym próbują wciskać się w nazbyt małe biustonosze i wypychać w nich piersi, co jednak nie wygląda w żadnym wypadku ładnie. Piersi w takiej bieliźnie nie może też swobodnie się ułożyć, dlatego też czasem z zaczyna wywoływać dyskomfort. Lepiej już pogodzić się ze swoimi niewielkimi atutami, aniżeli tak bardzo cierpieć.
Jest jeszcze jeden sposób, dzięki któremu można w zwyczajny sposób zakupić dla siebie nienagannie dobrany biustonosz. W tym celu trzeba po prostu wybrać się do specjalistki od dobierania biustonoszy, która umie pomóc dosłownie każdej kobiecie. Na pewno należałoby odbyć taką wizytę chociaż raz w swoim życiu, by poznać rozmiar swoich piersi.


Możliwość komentowania została wyłączona.