Potencja i sposoby jej podniesienia

Potencja i sposoby jej podwyższenia

Wyraz potencja, oznacza zdolność seksualną mężczyzn, jednak podobnie pań. Rozchodzi się tu o to, iż męskie przyrodzenie, zwłaszcza w najlepszym wieku rozrodczym, umieją zaznawać orgazm, w krótkich odstępach czasu. W doświadczeniach dokonanych przez szpital w USA okazało się, że podobnie kobiety mogą zaznawać powtarzający się orgazm, niemniej jednak jest jest, to malutki odsetek tej płci. Termin też jest także wykorzystywany do wyrażenia sprawności seksualnej, doprowadzanie damy do orgazmu bądź predyspozycja do zapłodnienia. Niestety coraz częściej u mężczyzn występują problemy z potencją. Są to między innymi: niezdatność do pobudzenia seksualnego, brak erekcji, gotowości seksualnej, zaburzenia wytrysku, pochwica, anorgazmia czy wytrysk późny. Są to choróbska, które naprawdę tragicznie wpływają na zdrowie meżczyzn nie tyle fizyczne, co psychiczne. Dlatego tak sporo facetów stara się z nią walczyć na każde sposoby, ażeby jak najdłużej być w stanie do czynienia tego bez wspomagaczy. 
Na rynku pojawia się sporo środków na potencję, są one robione licznie oraz dostarczane do aptek, niekiedy nawet bez recepty. Widzimy wiele razy w reklamach te specyfiki, które reklamowane są na okrągło, dlatego, że kłopot ten jest problemem powszechnym już i walczy z nim ponad jedna druga mężczyzn powyżej 40. roku życia. Niemniej jednak te medykamenty nie zawsze pomagają jak się okazuje, mimo wszystko jak każdy lek, coś tam nam pomoże. Jeżeli natomiast chcemy, by zaburzenia potencji wyleczyć, to musimy zaczerpnąć po wskazówkę doktora również zalecone nam specyfiki, które powinny pomóc. Pomimo wszystko lekarze nie twierdzą do końca tego, że pozostaniemy drugi raz facetami.
Drugi sposób to zdrowe żywienie się i zażywanie ruchu, o którym nie myślimy już niejako w ogóle, albowiem nie mamy na niego czasu.  W obecnych czasach jesteśmy niesłychanie zapracowani. Jak się okazuje ruch to zdrowie, wszyscy o tym wiemy, pomaga nam on również w walce z małą potencją. Próbujmy więc swoich sił w tym kierunku, realne, że nam się uda ją usprawnić. 
Trzecia norma, która niezmiernie często jest omijana, bowiem nie działa na podwyższenie potencji, jakkolwiek na wstrzymanie jej spadania. Bardzo wiele ludzi, w tym mężczyzn pali papierosy, jak się okazuje, szkodzą one nie tylko na płuca i inne organy, które narażone są na guz nowotworowy czy zawał. Papierosy działają wrogo także na potencję u mężczyzn. Dlatego niesłychanie istotne jest rzucenie palenia albo nie zaczynanie tego strasznego nawyku, dlatego, że możemy w późniejszym wieku przez to mieć ogromne problemy z pospolitym seksem.
Jak spostrzegamy problemów z życiem seksualnym u mężczyzn jest sporo, mimo wszystko są na to sposoby, dlatego należy walczyć, by podtrzymać swój popęd na dużym poziomie.


Możliwość komentowania została wyłączona.